Co nabízíme klientům a inzerentům

CO NABÍZÍME NAŠIM KLIENTŮ A INZERENTŮM

V nabídce máme velké množství outdoorových reklamních ploch typu SLB – scroll light box. Jedná se o dynamické prosvětlené scroll CLV panely umístěné na frekventovaných lokalitách po celé ČR, často v centrech měst, u zastávek MHD, stanic pražského metra, v obchodních centrech a na frekventovaných dopravních tepnách (pro pěší i automobily).

Právě osvětlení, vybraný materiál pro plakáty, jejich pohyb (dynamika) a umístění v úrovni očí, to všechno zvyšuje atraktivitu našich reklamních panelů a dokáže připoutat pozornost kolemjdoucích. Zkrátka je nelze minout či přehlédnout.

Síť funguje od ledna roku 2015 a je osazena nejmodernějšími typy dynamických CLV panelů na trhu v ČR s LED prosvětlením nové generace.

Provozujeme dva základní formáty SLB panelů:

  1. Velikost plakátu 841 x 1189 mm (A0), viditelná plocha 790 x 1135 mm
  2. Velikost plakátu 925 x 1455 mm (pseudo B0), viditelná plocha 885 x 1405 mm

Jedná se o speciální syntetické plakáty do scroll CLV panelů, případně o plakáty typu backlite. Obojí materiál má výbornou opacitu tzn. ideální průhlednost pro světlo z LED, aby byl i v noci při plném osvětlení motiv plakátu výborně viditelný a reklamní sdělení čitelné a efektní. Tisk plakátů zajišťuje MBS Media.

Prodej jednotlivých reklamních ploch nebo po dílčích sítích dle požadavku klienta s ohledem na komunikovaný produkt a cílovou skupinu. Rozhodně Vás nebudeme nutit kupovat celou síť, ale vždy jen ty lokality a počty ploch, které jsou pro Vás a Vaše produkty či služby efektivní.

Termíny reklamních kampaní: měsíční, vždy od 1. dne do 28. den příslušného měsíce. Za příplatek je instalace v odlišném termínu, případně výměna motivů v průběhu kampaně.

Standardní součástí kampaně je dodání fotodokumentace.

Referenční fota reklamních ploch a kampaní: